O nás

Odborníci v oblasti výživy zvierat

De Heus Česko

De Heus a.s. je český výrobca kompletného radu kŕmnych zmesí, premixov, koncentrátov a špecializovaných krmív pre hospodárske zvieratá. Sme súčasťou medzinárodnej spoločnosti De Heus Animal Nutrition. S ročnou produkciou okolo 300 tisíc ton patríme medzi najväčších nezávislých výrobcov krmív v Česku. Našimi zákazníkmi sú malí i veľkí poľnohospodári a integrácie v ČR, na Slovensku a v Maďarsku, ktoré zavážame z našich výrobných závodov v Marefách pri Bučoviciach a v Běstoviciach pri Chocni. Poľnohospodárskym podnikom poskytujeme výživové koncepty, ktoré zabezpečujú maximálne zdravie a optimálny výkon hydiny, prasiat, prežúvavcov a rýb. Farmárom ponúkame aj poradenstvo a pomoc pri obchodovaní so zvieratami.

Vyrábame tiež krmivá pre kone značky Energys. Domácim chovom hospodárskych zvierat ponúkame krmivá Energys hobby a Vidiek a tradícia. Tieto značky predávame prostredníctvom širokej siete distribútorov a predajcov.

De Heus Animal Nutrition

Založenie spoločnosti De Heus sa datuje do roku 1911, keď prastarý otec súčasných majiteľov založil v holandskom Barnevelde firmu na výrobu a predaj kŕmnych surovín. Spoločnosť sa ďalej rozrastala a rástol aj jej význam na holandskom trhu. Na konci minulého storočia, s nástupom dnešnej, už 4. generácie rodiny De Heus, začala expandovať aj do zahraničia. V súčasnosti má spoločnosť De Heus viac než 90 prevádzkarní na 4 kontinentoch, takmer 10 000 zamestnancov a s celkovou ročnou produkciu približne 12 000 000 ton sa zaraďuje medzi TOP 10 svetových výrobcov krmív pre hospodárske zvieratá.